Apie mus

Panevėžieti, nebūk pėsčias!

Planuoji sėkmingą ateitį? Tikra karjera ir pilnavertis gyvenimas šiandien neįsivaizduojami be vairavimo teisių. Kviečiame Jus šiandien pat įvaldyti vairavimo meną mokykloje, kuri pagal VM-Reitingus yra NR.1 Panevėžyje! 

VAIRAVIMO MENAS

Savanorių a. 12, Panevėžys, tel. 8 631 00000

Vairavimo mokykla – tai ne tik vieta, kurioje nuvažiuoji pirmuosius savo kilometrus. Čia įgytos žinios bei praktiniai vairavimo įgūdžiai tarnaus visą gyvenimą. Vairavimo menas Jums nežada lengviausių pamokų, o garantuoja, kad kiekvieną akimirka, praleista mūsų mokykloje, duos realią praktinę naudą.

Kas sudaro Vairavimo meną?

Mokymosi medžiaga – mūsų pateikiama medžiaga visiškai atitinka valstybinio vairavimo egzamino reikalavimus, todėl „Regitra“ egzamino metu Tu nepatirsi jokių nemalonių netikėtumų. Be to, gausi prieigą teorinei vairavimo egzamino daliai ruoštis iš bet kurios Tau patogios vietos.

Elgesio principai kelyje – su mumis išmoksi valdyti stresą eismo metu bei pažinsi visas praktines elgesio kelyje subtilybes.

Nepriekaištingi įgūdžiai – įgūdžiai ne tik egzaminui, bet ir visam gyvenimui, kuriuos praktinių pavyzdžių pagalba formuoja profesionalūs, savo darbą išmanantys Vairavimo meno instruktoriai.

Automobilio pažinimas ir kontrolė – profesionali pažintis su transporto priemonės mechanika ir jos valdymo specifika – tai sėkmingo vairavimo pamatas;

Saugumas – jam skiriame patį didžiausią dėmesį: baigęs Vairavimo meną, tolesnius savo gyvenimo kilometrus įveiksi saugiai ir be rizikos.

Nebūk pėsčias, junkis prie šiuo metu formuojamų grupių ir savo „ratus“ valdyk saugiai, profesionaliai ir be įtampos.

Sužinok specialią kursų kainą. Kreipkis adresu Savanorių a. 12 arba telefonu: 8 631 00000

P.S. Vairavimo menas savo reputaciją grindžia geriausiais panevėžiečių vertinimais bei atsiliepimais. Susipažinkite su jais oficialioje Vairavimo mokyklų reitingų svetainėje www.vmreitingai.lt.                                                                                                      

IKI PASIMATYMO MŪSŲ VAIRUOTOJŲ MOKYKLOJE !

Direktorė Sigita Rimkevičienė tel.: 8 - 45 587171
Mokymo vadovas Giedrius Aleščikas tel.: 8 - 45 587171

LIUDIJIMAS.jpg

DARBO TVARKOS TAISYKLĖS.docx

 

Lietuvos transporto saugos administracija

Telefonas informacijai: (8 5) 2785601

Adresas: Biliūno g. 3, Panevėžys

Centrinė būstinė Vilniuje

Tel.: (8 5) 2785601; El. paštas: ltsa@ltsa.lrv.lt

 

Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Žinutė